Štregl mistrem Evropy, Štěrba bronzový, junioři Hašek a Hlaváčová v TOP 10, 6. místo v juniorech v hodnocení národů
verze pro tisk

Letošní sezóna byla hodně specifická. Jedna víkendovka domácích závodů se dvakrát přesunula na pozdější termín, dvě se zrušily úplně a jedna zůstala v nezměněném termínu. Zrušením bylo ohrožené i MSJ a MED, které se mělo uskutečnit v lotyšské Madoně. Naštěstí se švédští pořadatelé nabídli a připojily tyto závody k domácímu mistrovství. Centrem bylo univerzitní město Umea. Prostor závodu se však nacházel téměř hodinu cesty autem do vnitrozemí, kde panovaly ideální sněhové podmínky. Zázemí poskytla sportovní hala ve Vindelnu. Ubytování jsme byli v kempu v chatkách v Umea. V přilehlém lese se nacházely místní osvětlené lyžařské tratě, kde proběhl modelový trénink a zapracování. Realizační tým pod vedením Romana Horyny a Ondřeje Haška doplnil Ivoš Cihlář, který zajišťoval catering. Nominovaných závodníků bylo 12: H17 – Radek Peňáz, Vojtěch Peňáz, Marek Štěrba, Matyáš Štregl  D17 – Tereza Pecková, Adéla Randáková   H20 – Jan Hašek, Josef Nagy, Lukáš Richtr  D20 – Kateřina Černá, Anežka Hlaváčová, Rozálie Kuchařová.

Fotky z akce

Web akce

Tracking

Celý článek...
Počet komentářů: 0
Publikováno 15. 3. 2020, autor Roman
Nominace MSJ a MED Umeå (SWE)
verze pro tisk

Letošní MSJ a MED hostí univerzitní město Umeå v kraji Västerbotten (200 km jižně od loňského místa závodů). V termínu 22.-26.2.2020 do bojů zasáhnou i naši mladí reprezentanti. Celkový přehled nominovaných závodníků.
Gratulujeme nominovaným a lycka till!

Počet komentářů: 0
Publikováno 10. 2. 2020, autor Roman
Nominační závody LOB sprint a middle Jeseníky 18.1.2020
verze pro tisk

Výsledky sprintu

Výsledky middlu

Aktuální pořadí v nominačních závodech (hladký + sprint + middle)

Počet komentářů: 0
Publikováno 18. 1. 2020, autor Roman
Hladký nominační závod
verze pro tisk

Hladký nominační závod na MSJ resp. MED (LV) se pojede v sobotu 11.1.2020 na Mísečkách. Sraz na stadioně v 9:00 (prezentace, prohlídka tratí a zapracování). Start intervalový podle nalosování v 10:00. Jede se volnou technikou. Délky tratí nejspíš jako předloni. Možnost ubytování na Sokolovně v Jilemnici. Odjezd autobusové linky v 8:15 z AN Jilemnice. Informace Roman Horyna - tel. 777615904.

Počet komentářů: 0
Publikováno 6. 1. 2020, autor Roman
VT Tauplitzalm 14.-21.12.2019
verze pro tisk

Letos jsme se vydali za sněhovou nadílkou opět do Rakouska na Tauplitzalm, které bylo jedno z mála míst, kde se dal ve střední Evropě realizovat trénink v běhu na lyžích. Počasí vyšlo báječně, kdy téměř celý týden bylo polojasno a teploty postupně stoupaly k nule. Začali jsme klasickou technikou, zejména z důvodu stabilizace jednooporového postavení. V každém tréninku byla ze začátku zařazena jízda bez holí. Až v úterý jsme stoupli na skejtové lyže a ve středu jsme realizovali první mapový trénink "batong" na stopách ve tvaru dvou na sebe kolmých oválů. Další trénink byl zaměřen na obratnost - sjezdy v tečkách, odšlapy, vjezdy na plnou, skokánek apod.

Ve čtvrtek se jel už intenzivnější trénink - intervaly na úrovni ANP - výsledky.

V pátek dopoledne měřený závod LOB - výsledky a mapa; odpoledne hry, štafety, honičky se závěrečným výjezdem na Lawinenstein.

VT uzavřel sobotní fartlekový trénink. Součástí VT byli ranní rozcvičky s taháním gum, dynamikou DK a večerní posilovací a protahovací trénink na core s fyzioterapeutkou Jindřiškou Milánovou.

Fotky z akce

Fotky od Michala Průši

 

Počet komentářů: 0
Publikováno 26. 12. 2019, autor Roman
VT Stožec - Šumava 18.-25.8.2019
verze pro tisk

Přípravné letní VT jsme letos směřovali do Stožce na Šumavu, kde tým 16 dorostenců a juniorů pod vedením trenérů Romana Horyny, Ondřeje Haška a fyzioterapeutky - kuchařky Jindřišky Milánové využíval pestré tréninkové prostředky ve formě kolečkových lyží (na 15 km úseku ze Stožce podél kolejí do Nové Pece), výběhů (Boubín, Plechý, měřený na Stožeckou skálu), horského kola (Schwarzenberský kanál, Horní Rakousko, Dolní Bavorsko), kanoistiky (Vyšší Brod - Český Krumlov), posilování a kompenzačního cvičení.

FOTOGALERIE

Celý článek...
Počet komentářů: 0
Publikováno 27. 8. 2019, autor Roman

<< Predchozi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Dalsi >>

Powered by CuteNews