VT Poreba - Góry Bystrzyckie 18.-26.8.2018
verze pro tisk

Letos tým dvaceti dorostenců a juniorů pod vedením trenérů Romana Horyny, Ondřeje Haška a kuchařky-fyzioterapeutky Jindřišky Milánové zamířil na letní VT na pomezí Kladska a Čech na horní tok Divoké Orlice. Zázemí jsme měli v penzionu na Przelenci, který spadá již do úmoří Baltského moře a na většinu tréninků jsme museli překonávat hlavní evropské rozvodí. Vzhledem k široké škále tréninkových prostředků lobáka, byla náplň soustředění pestrá: kolečkové lyže - technika, síla, měřený výjezd z Orlického Záhoří na Šerlich, imitace, kombinovaný běžecký trénink s posilováním, horské kolo - linie, celodenní výlet po Bystřických a Orlických horách, sportovní hry - frisbee, ranní rozcvičky s taháním gum a večer core posilování s mapovým paměťákem. Došlo i na tréninky vyšší intenzity v podobě intervalů na kolečkových lyžích, měřeného výběhu a kvadriatlonu (KL-plavání-MTBO-OB) - viz níže. Další společnou akcí budou testy STP vyjímečně v Novém Městě na Moravě (Tři Studně) 5.-7.10.2018.

FOTOGALERIE

Celý článek...
Počet komentářů: 0
Publikováno 28.8.2018, autor Roman
RDJ a VD LOB 2018-19 & plán akcí
verze pro tisk

Složení RDJ a VD na sezónu 2018-19 a plán akcí je hotov. Přípravné období bude letos dlouhé, neboť hlavní vrchol se odehraje až koncem března ve Švédsku. Doufejme tedy, že zima vydrží co nejdéle!

Počet komentářů: 0
Publikováno 29.5.2018, autor Roman
MSJ a MED Velingrad - Jundola (BUL) 2.2.-9.2.2018
verze pro tisk

Vrcholnou událostí lobácké sezóny bylo tradičně pro dorostence Mistrovství Evropy a pro juniory Mistrovství světa, které se uskutečnilo v horském středisku Jundola na rozmezí Rodop a Rily v Bulharsku. Centrem závodů byl areál Starina při cestě z Jundoly na Belmeken, kde se nakonec konaly všechny disciplíny. Počasí připomínalo spíš jaro a vzhledem k nedostatečné sněhové pokrývce v lese se hodně ničil materiál. Terén vyžadoval obratnostní schopnosti při zdolávání sjezdů, potoků, pařezů, větviček a „fiken“. V sobotu jsme za deště absolvovali model a zapracování nedaleko centra závodů ve výše položeném prostoru Mistrovství Bulharska.

Web závodů

Fotky z akce

Celý článek...
Počet komentářů: 0
Publikováno 13.2.2018, autor Roman
Nominace MSJ a MED Velingrad (BUL)
verze pro tisk

Horské středisko Jundola v Bulharsku se stane centrem juniorského MS a dorosteneckého ME. Do bojů v pohoří Rila zasáhnou i naši mladí reprezentanti. Celkový přehled nominovaných závodníků.
Gratulujeme nominovaným a všem ostatním přejeme mnoho úspěchů doufejme v pokračující sezóně!!!

Počet komentářů: 0
Publikováno 22.1.2018, autor Roman
Nominační kritéria - MSJ a MED 2018 Velingrad - Bulharsko
verze pro tisk

Jsou zveřejněna schválená nominační kritéria na Mistrovství světa juniorů a Mistrovství Evropy dorostu, které se budou konat 4.2.-8.2.2018 ve Velingradu (Bulharsko).

Počet komentářů: 0
Publikováno 20.11.2017, autor Roman
Nominace MSJ a MED Imatra (FIN)
verze pro tisk
Imatra se stane za týden centrem juniorského MS a dorosteneckého ME. Do bojů v jižní Karélii zasáhnou i naši mladí reprezentanti. Celkový přehled nominovaných závodníků
Gratulujeme nominovaným a všem ostatním přejeme mnoho úspěchů v pokračující sezóně!!!
Počet komentářů: 0
Publikováno 29.1.2017, autor Roman

<< Predchozi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalsi >>

Powered by CuteNews