VT Stožec - Šumava 18.-25.8.2019
verze pro tisk

Přípravné letní VT jsme letos směřovali do Stožce na Šumavu, kde tým 16 dorostenců a juniorů pod vedením trenérů Romana Horyny, Ondřeje Haška a fyzioterapeutky - kuchařky Jindřišky Milánové využíval pestré tréninkové prostředky ve formě kolečkových lyží (na 15 km úseku ze Stožce podél kolejí do Nové Pece), výběhů (Boubín, Plechý, měřený na Stožeckou skálu), horského kola (Schwarzenberský kanál, Horní Rakousko, Dolní Bavorsko), kanoistiky (Vyšší Brod - Český Krumlov), posilování a kompenzačního cvičení.

FOTOGALERIE

Celý článek...
Počet komentářů: 0
Publikováno 27. 8. 2019, autor Roman
RDJ a VD LOB 2019-20 & plán akcí
verze pro tisk

Složení RDJ a VD na sezónu 2019-20 a plán akcí je hotov. Přípravné období bude letos zase kratší, neboť hlavní vrchol se odehraje už začátkem února v Lotyšsku.

Počet komentářů: 0
Publikováno 22. 5. 2019, autor Roman
MSJ a MED Pitea - (SWE) 19.3.-24.3.2019
verze pro tisk

Vrcholnou událostí lobácké sezóny bylo tradičně pro dorostence Mistrovství Evropy a pro juniory Mistrovství světa, které se uskutečnilo na severu Evropy v provincii Norrbotten u města Pitea ve Švédsku. Centrem závodů byl Lindbäcksstadion, kde se konaly všechny disciplíny. Počasí bylo zpočátku zimní, později sníh hodně tál a foukal vítr. Sněhu bylo dostatek. Z 80 % se jednalo o skútrové stopy, které vyžadovaly obratnostní a silové předpoklady. V sobotu a neděli jsme absolvovali tréninky v okolí Alvsbynu a v úterý modelový trénink se zapracováním přímo v městském lese v Pitea.

Web juniorského šampionátu

Web dorosteneckého šampionátu

Fotky z akce

Celý článek...
Počet komentářů: 0
Publikováno 4. 4. 2019, autor Roman
Majstrovstvá SR v LOB Skalka 16.-17.2.2019
verze pro tisk

V dlouhém únorovém mezidobí bez českých lobů vyrazili junioři ochuzeni o Jana Haška, který se účastní závodů Českého poháru v běhu na lyžích, do Kremnických vrchů na tradiční Mistrovství Slovenska na "dlhých" tratiach a štafetách. Centrem byl běžecký areál na Skalce ve výšce 1200 m.n.m. Počasí bylo jarní, sluníčko se do sněhu pořádně opíralo, takže byl v některých místech dost mokrý. "Dlhou trať" vyhrál a slovenským majstrom se stal náš bývalý juniorský reprezentant Peťa Horvát (49:13), na druhém místě domácí Štefan Šurgan, který letos pořádně potrénoval a na třetím místě Ondra Hlaváč. Čtvrtý byl Pepa Nagy, pátý Kuba Dekrét a šestý coach Roman Horyna. Juniorky se trochu zahanbily, protože se přihlásily do kategorie juniorek, která byla obsazena pouze jednou Slovenkou. Alespoň s přehledem nad ní vyhráli (1. Anežka Hlaváčová, 2. Maky Firešová). Štafety jsme jeli ve složení Nagy, Horvát, Horyna stylem start - cíl, kdy jsme nedali soupeřům šanci, ale samozřejmě mimo soutěž vzhledem k odlišným oddílům. Oficiálně vyhrála štafeta EBB ve složení Nemec, Dékret, Hlaváč. Holky také vyhrály mimo soutěž ve složení Hlaváčová a Firešová.

Počet komentářů: 0
Publikováno 19. 2. 2019, autor Roman
Nominace MSJ a MED Pitea (SWE)
verze pro tisk

Pitea ve Švédsku se stane v druhé půlce března centrem juniorského MS a dorosteneckého ME. Do bojů zasáhnou i naši mladí reprezentanti. Celkový přehled nominovaných závodníků.
Gratulujeme nominovaným a všem ostatním přejeme mnoho úspěchů v pokračující sezóně!!!

Počet komentářů: 0
Publikováno 29. 1. 2019, autor Roman
SKI-O TOUR Pertisau - Ramsau 12.-20.1.2019
verze pro tisk

Junioři letos vyrazili na zkušenou do tyrolských a štýrských Alp, kde se konalo tradiční Ski-o tour. Pro Honzu Haška to byly úspěšné nominační závody na ME v Turecku, kdy skončil na 10. místě a jako 5. český muž se nominoval. V juniorech se nejlépe dařilo Ondrovi Hlaváčovi, na druhém místě skončil Pepa Nagy. Ondra Hasman vynechal ve 4. etapě kontrolu. Z juniorek nejlépe zajela na 4. místě Anežka Hlaváčová a na 6. místě Markéta Firešová. Verče Gallové se nedařilo.

Počet komentářů: 0
Publikováno 29. 1. 2019, autor Roman

<< Predchozi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 19 ... 21 ... 23 Dalsi >>

Powered by CuteNews